محصولات الکترود، فیلر، سیم جوش هیوندا

الکترود، فیلر، سیم جوش

شرکت هیوندایی HYUNDAI کار خود را در سال ۱۹۷۰ با تولیدالکترود هیوندایی پوشش دار و سیم جوش شروع کرد و ۱۰ سال بعد شرکت هیوندای ولدینگ توانست لیست مواد جوشکاری خود را برای پوشش دادن نیاز تمام صنایع کامل کند.

الکترود هیوندای HYUNDAI طی سالیان اخیر با افزایش کیفیت خود و توانسته است سهم بالایی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است و در ایران هم با توجه به همین سطح کیفیت، سهم خوبی را از الکترود ایساب و الکترود بهلر گرفته است.

موارد مصرف فیلر و الکترود هیواندای HYUNDAI:

الکترود ۶۰۱۴ هیوندایی: این محصول در صنایع کشتی سازی، فولادهای کربنی معمولی و ساختمان کاربرد دارد و برای جوشکاری‌های تخت، سربالا و افقی استفاده می‌شود.

الکترود ۷۰۱۸ هیوندایی: این الکترودها از محصولات هیوندا، بخاطر کیفیت بالا و پاشش بسیار کم و همچنین سهلوت جوشکاری بسیار مورد توجه جوشکاران و صنایع مختلف قرار گرفته است. الکترود 7018 HYUNDAI بیشتر در کشتی سازی‌ها، صنعت نفت و خطوط لوله و برای فولادهای با کربن بالا استفاده می‌شود.

الکترود استنل استیل ۳۰۸ و فیلر ۳۰۸ استیل هیواندایی: این محصولات هیوندای به خاطر قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این محصولات برای ورقه‌های ۳۰۴ استیل و صنایع ماشین سازی، مخزن سازی، صنایع دارویی و پتروشیمی‌ها بسیار کاربرد دارد.

الکترود ۳۱۶ استیل هیواندای hyundai: الکترودهای ۳۱۶ و همچنین فیلر ۳۱۶ هیوندایی برای جوشکاری ورق‌های استیل به کار می‌رود و موارد مصرف آن مانند الکترود ۳۰۸ هیوندای می‌باشد.